fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

Škoda Transportation zlepšuje po nákupu Ekovy svou pověst v Ostravě finanční sbírkou

Foto: EKOVA

Kolem nákupu Ekovy Škodou Transportation šlo velké množství kritiky. V polovině července zastupitelstvo města Ostravy rozhodlo o vstupu plzeňské firmy do Ekovy. Škoda Transportation je součástí PPF Group, která z téměř 99 % patří Petru Kellnerovi. Smlouva o koupi stoprocentního podílu v Ekově byla podepsána 7. července, k samotnému převodu na skupinu Škoda Transportation dojde v roce 2021.

„Po úspěšném charitativním běhu na konci srpna jsme neziskovou organizaci OVAHELP, která v Ostravě pomáhá onkologickým pacientům, podpořili finanční sbírkou. Proběhla v sídle Ekovy a naši zaměstnanci mohli přispět dobrovolným obnosem,“ uvedla Ekova v tiskové zprávě.

Uznání těm, kdo se do aktivní pomoci zapojili, vyjádřil předseda představenstva a ředitel společnosti Miroslav Mareš: „Vážím si toho, že mým kolegům a kolegyním není lhostejný osud lidí, kteří bojují s těžkou nemocí. Onkologická diagnóza představuje nelehkou životní situaci nejen pro pacienty, ale také pro jejich rodiny a blízké. Děkuji proto všem zaměstnancům, kteří smysluplný projekt podpořili, ať už formou účasti v charitativním běhu, nebo dobrovolným finančním příspěvkem.“

Lidem se nelíbil levný prodej Ekovy, charita se jim líbit bude

„Charitativní projekty, veřejné sbírky, nebo různé snahy pomoci například postižené přírodě jsou běžným marketingovým nástrojem, jak si zlepšit pověst u občanů přes média. Dnes jsme v politickém marketingu velmi často svědky kampaní, které ukazují, že určitá politická strana například vysazuje stromy. Je to totéž, jako podpora lokálních charitativních projektů,“ uvedla marketingová specialistka, která si přála zůstat v anonymitě.

Zdroj: Ekova + redakce

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..