fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

S Leo Expressem přes Vánoce z Prahy do Ostravy za 419 nejlevněji. Stewardi mají eRoušku

Foto: Leo Express

Leo Express představil jako první dopravce nový jízdní řád 2020/2021 a umožní tak cestujícím nakoupit si již nyní jízdenky na období Vánoc, Nový rok a první měsíce příštího roku. Ceny jízdného u vnitrostátních spojů začínají na 9 korunách, přes Vánoce a Nový rok však nejlevnější jízdenky stojí 419 korun do třídy Economy. Nejvyšší třída pak stojí 799 korun. Čím dříve si cestující u Leo Express jízdenky zakoupí, tím jsou pro ně levnější.

V novém jízdním řádu vypraví Leo Express všechna stávající spojení. Změna je přidání nové zastávky Kysak na spojení do a z Košic. Na vybraných spojích pak dojde kvůli výlukovým pracím k vynechání zastávky Prešov, do které se ale cestující dostanou při využití zpátečního vlaku v opačném směru.

Senioři dostanou nově respirátory zdarma, palubní personál má eRoušku

Nejohroženější skupina – senioři – budou mít nově na palubě zdarma k dispozici respirátory úrovně FFP2. Na respirátor budou mít nárok cestující v tarifu senior, u kterého je podmínka dosažení 65 let věku. Další cestující budou mít i nadále k dispozici jednorázové hygienicky balené roušky.

,,Vlakový personál Leo Express také používá novou verzi aplikace eRouška a o její používání prosíme i cestující. Na palubách jsou instalovány automatické dávkovače dezinfekce. Díky automatickému systému dávkování se jich cestující nemusí přímo dotýkat. Dezinfekční prostředky jsou k dispozici také na toaletách,” uvedl Emil Sedlařík, tiksový mluvčí Leo Expressu.

Zdroj: Leo Express

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..