fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

Nový dopravce UNITED BUSES slaví půl roku a spouští 2 nové linky do Prahy

Foto: United Buses

Autobusový dopravce UNITED BUSES zahajuje ve čtvrtek 1. října provoz na dvou nových expresní autobusových linkách, nabídne přímé spojení z Jindřichohradecka do Prahy i Českých Budějovic a z Pelhřimovska do Prahy.

Na lince z Prahy do Pelhřimova nabídne v pracovní dny 4 páry spojů. V sobotu 3 a v neděli pak jen 2. Po trase do Prahy autobusy budou zastavovat v Pelhřimově na Pražské a v Humpolci u Polikliniky. Vybrané spoje zastaví také v Lokti u Motorestu. 

“Expresní autobusy cílí na náročnější pravidelně dojíždějící cestující z Pelhřimova a Humpolce do Prahy pro které je rozhodující komfort, pohodlí a čas. Podobná spojení byla v minulosti velmi oblíbená a zanikla se soukromými dopravci. Věříme, že si svou oblibu u cestující veřejnosti opět najdou i přes nepatrně vyšší jízdné oproti zastávkovým autobusům.” uvedl za UNITED BUSES majitel, Karel Bílý.

Jednosměrnou jízdenku z Pelhřimova do Prahy koupíte v našem eshopu od 99 do 169 korun. Z Humpolce vyjde cesta na 99 – 149 korun. U řidiče je jízdné dražší, zaplatíte 175 respektive 150 korun za jednu cestu. Dopravce nasadí autobusy značek NEOPLAN a MERCEDES-BENZ, MAN a SETRA. 

Druhé spojení, které nový dopravce na komerční riziko spouští, je linka Třeboň – Jindřichův Hradec – Praha. Jízdenku z Třeboně, nebo Jindřichova Hradce do Prahy koupíte od 139 do 209 korun. Celkem na této lince vznikne 26 nových spojů týdně.

Dopravce nabízí 20% cashback za nákup jízdenek přes e-shop.

Autobusový dopravce UNITED BUSES na trh linkové dopravy dopravce vstoupil 16. 3. 2020 zahájením provozu přímé autobusové linky České Budějovice – Brno. Dnes na této trase cestujícím nabízí 42 přímých autobusových spojení týdně. Obsluhuje celkem dvě linky.

Zdroj: UNITED BUSES

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..