fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

Na ukrajinu za 99 korun. FlixBus expanduje na linku do Lvova a Oděsy

Společnost Flixbus expanduje se svými zelenými autobusy na novou linku z Čech na Ukrajinu. Od 11. prosince přidává 5 spojů týdně z Plzně přes Prahu, Brno a Olomouc do Lvova a do Oděsy. V rámci startu linky nasazuje zaváděcí ceny od 99 korun.

Trvání linky z Plzně až do Oděsy je 29 hodin a 5 minut. Jde tak o jednu z nejdelších linek společnosti. Nedávno jsme psali o lince z Brém do Sarajeva, jejíž trvání také téměř dosahuje 30 hodin.

„Nové spojení na Ukrajinu nabídneme se všemi standardy na palubě, na jaké jsou naši zákazníci zvyklí. V zelených autobusech je toaleta, Wi-Fi zdarma, klimatizace, elektrické zásuvky nebo více místa na nohy,“ uvádí mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.

Dopravní partnerem na nové lince na Ukrajinu bude rodinná firma RegaBus, která se na spojení Čech a Ukrajiny specializuje již od roku 1994. Odjezdy z Prahy jsou každý den v týdnu kromě úterý a soboty v 16:15. Do oděsy spoj dorazí krátce po osmé hodině večerní dalšího dne. Zpět jede spoj každý den kromě pondělí a čtvrtka v 9:00, do Prahy dorazí krátce před polednem dalšího dne.