fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

S Včasnou jízdenkou nově na Ukrajinu. Do Mukačeva a zpět za 1684 korun

Foto: České dráhy

České dráhy ve spolupráci se ZSSK a ukrajinskými UŽ připravili novou nabídku Včasné jízdenky do Mukačeva. Mezi oběma městy se lze přepravit na jednu jízdenku pouze s jedním přestupem.

Slovenské státní železnice nově nabízí 2 páry spojů mezi Košicemi a Mukačevem s odjezdy po deváté a dvanácté z Košic a ve 14:00 a v 16:42 z Mukačeva. Spoje jsou provázané s návaznými vlak EuroNight z a do Prahy.

„Pro stále více oblíbené cesty na západní Ukrajinu jsme připravili pro naše zákazníky u nyní zavedených vlaků Košice – Mukačevo s našimi partnery novou nabídku z řady Včasných jízdenek Evropa. Nová Včasná jízdenka Ukrajina bude k dispozici na noční vlaky ‚Slovakia‘ a ‚Bohemia‘ mezi Prahou a Košicemi a na navazující regionální rychlíky z Košic do Mukačeva. Cena Včasné jízdenky Ukrajina začíná na 27 eurech, tedy přibližně na 710 korunách,“ říká ředitelka odboru cenotvorby a produktové komunikace Zuzana Čechová.

Vlak z Košic na Ukrajinu je povinně místenkový. Základní cena jednosměrné jízdenky je 27 euro. Za rezervaci pak zaplatíte minimálně 132 korun. Nejnižší možná cena, na kterou se tak dá dostat za zpáteční jízdenku, je 1684 korun.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..