fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

Ryanairu v květnu doletělo 92 procent letů včas. Před rokem to bylo jen 76 procent

Foto: Ryanair

Letecká společnost Ryanair dnes zveřejnila statistiky kvality služeb. Kromě dodržování letového řádu společnost zajímá i pohled zákazníků na další služby na palubě. Jde například o vystupování posádky nebo hodnocení občerstvení na palubě letadla.

Dle těchto výsledků v květnu dosáhla přesnost doletů 92 %. Což je zlepšení o 16 % oproti květnu roku 2018. Zároveň společnost přiznává, že nedostatek palubního personálu způsobil zpoždění u 7 % letů.

„Společnost Ryanair v květnu přepravila více než 14,1 milionu zákazníků, přičemž více než 92 % našich 78 000 letů přiletělo načas, což představuje významné zlepšení oproti květnu 2018, kdy v důsledku stávek přistálo včas pouze 76 % letů. I přes pokračující nedostatek pracovníků v Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Španělsku a Spojeném království, pokračujeme v poskytování špičkové přesnosti,“ říká Kenny Jacobs z Ryanair.

„Jsme velmi potěšeni, že 88 % dotazovaných zákazníků, což je více než 120 000, ohodnotilo svůj květnový let s Ryanair jako výborný, velmi dobrý, nebo dobrý,“ dodal Jacobs.

Celkem 88 % zákazníků bylo s cestou z Ryanair spokojeno. S vystupováním posádky bylo spokojeno 93 % dotázaných, celkově s palubním servisem 90 % cestujících a stravování hodnotí dobře jen něco mírně přes osmdesát procent klientů.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..