fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

Nově zastaví u Špičáku a v Malenovicích. Častěji do Brna, Jihlavy, Liberce a Varů. FlixBus představil letní novinky

Foto: FlixBus

FlixBus spolu s celostátní změnou jízdních řádů 9. června přidává některé destinace a rozšiřuje počty spojů na některých linkách. Dopravce tak představil novinky, s kterými se chystá zahájit letní sezónu.

Novinka, která se dotkne největšího počtu cestujících, je přidání počtu spojů na linky z Prahy do Brna, Liberce a Karlových Varů. Týdně mezi Prahou a Brnem přibyde 14 spojů, což jsou v průměru 2 spoje denně. Na lince do Liberce to bude 9 spojů týdně. Během filmového festivalu v Karlových Varech pak pojede o 16 spojů za týden více.

Další novinkou, je přidání zastávek v Českém Krumlově a ve Zlíně. Zastaví u Špičáku a v Malenovicích. Jsou to však jen nové zastávky na již zaběhlých linkách mezi Brnem a Zlínem a Prahou, Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem.

„Nové zastávky v regionálních městech cestujícím šetří desítky minut, během kterých by se museli dopravit na autobusové nádraží. Věříme, že díky novým zastávkám budeme na palubě autobusů FlixBus moci přivítat další nové cestující,“ doplňuje Čmielová.

Častěji pak autobusy zastaví v Jihlavě, kde přibyde 40 nových spojů týdně. Celkem se jedná o 3 páry spojů denně, v pátek a v neděli o 4 páry. Cena jízdenek z Jihlavy začíná na 79 korunách.

„S každou změnou jízdních řádů vyhodnocujeme stávající nabídku vnitrostátních spojů a procházíme náměty na zlepšení, které dostáváme od zákazníků. Naším cílem je, abychom nabídku zákazníkům přizpůsobili co nejlépe. Máme radost, že nyní můžeme potěšit obyvatele Jihlavy, kteří získají lepší spojení s Brnem i Prahou,“ uvádí mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 komentář
  • Leda prd… Zatimco podle starého řadu odjížděl bus ze zlina v 6:35 a v 7:15 byl v Kroměříži, tak podle nového pojede v 5:50 a v KM bude v 6:30… A další jede až 9:20… Výborně bravo