fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

SŽDC obleče zaměstnance do nových uniforem

Foto: redakce

Dnes představila správa železnic nové stejnokroje pro své zaměstnance. Ve vládním salónku na hlavním nádraží v Praze uspořádala symbolickou módní přehlídku, kde se sami zaměstnanci v nových uniformách předvedli.

Uniformy jsou designově nadčasové, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a snadno se udržují. Zároveň jejich obnova je myšlenkou prezentovat nové logo, které SŽDC nedávno uvedla do praxe.

Foto: redakce

,,Naši zaměstnanci si zaslouží kvalitní a plně funkční oblečení. Výpravčí se totiž při svém výkonu pohybují uvnitř i vně budov ve všech ročních obdobích,” uvedl generální ředitel SŽDC Jiří Svoboda při prezentaci stejnokrojů ve vládním salonku pražského hlavního nádraží a dodává, že by byl rád, kdyby se podařilo stejnokroje vyměnit všem zaměstnancům správy železnic do dvou let.

Foto: redakce

Další předností nových obleků je jejich vysoká odolnost a životnost, které je dosaženo použitím kvalitních materiálů. Uniformy vyrábí společnost Blažek holding. Výměna bude probíhat od podzimu a potrvá až do roku 2020. Zatím si uniformy obléknou zaměstnanci z provozu, kteří svými podněty přispějí k dílčím úpravám.

Náklady na jednoho zaměstnance by neměli přesáhnout 16 tisíc korun bez DPH. Celkem je potřeba obléknout 4500 zaměstnanců, celková hodnota nákupu tak vyšplhá na 70 milionů korun.

Foto: redakce

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..