fbpx
i-Doprava.comNovinky ze světa dopravy

 

 

 

CZ LOKO otevře zázemí veřejnosti. Oslaví 170 let místních dílen

Foto: CZ LOKO

V sobotu 1. června CZ LOKO otevře své dílny v České Třebové veřejnosti. Tovární haly, ve kterých má výrobce zázemí, slaví 170 let. Společnost si připravila program pro veřejnost, zabaví děti i dospělé.

„Den s CZ LOKO zcela výjimečně poodkryje know-how, které uplatňujeme při výrobě a modernizacích lokomotiv. Návštěvníci díky tomu na vlastní oči uvidí celý výrobní proces od A do Z. Otevřená bude hala pro opravy elektrických točivých strojů, montovna, hala pro demontáž, lakovna, podvozkárna s motorárnou, zkušebna lokomotiv a kolejová váha,“ přibližuje program oslav Jan Hošek, vedoucí oddělení marketingu CZ LOKO.

K vidění bude například modelová železnice TT o délce 35 metrů, dále se návštěvníci budou moci svést na šlapací drezíně, parní lokomotivě BS 200, nebo speciálním vozidlem MUV 75 přímo z produkce CZ LOKO. Dále výrobce představí program CZ TRAINEE, od kterého si slibuje, že najde ty nejlepší talenty, kterým vytvoří pracovní místa.

Areál výrobce bude otevřený od 10 do 16 hodin. V rámci oslav vydá CZ LOKO publikaci, ve které zachycuje významné milníky v historii společnosti. Křest publikace proběhne v 11:45 za účasti starostky České Třebové.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..